asd Ankara Kiz Yurdu | Defne Kız Yurdu Ankara Kız Yurdu, Kız Yurtları, Özel Kız Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurdu,Ankara Özel Yurtlar
Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Kiz Yurdu

Defne kiz ogrenci yurdu modern, kaliteli, disiplinli hizmet anlayisi, deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü yönetim kadrosuyla 2012 yilinda faaliyetlerine baslamis, ayni çizgisini devam ettirerek ögrencilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.yönetim Güleryüzlü kadrosu ile evinizi aratmayacak olan Ankara Defne kiz ögrenci yurdu bir vakif veya kurulusa bagli degildir. Ankara kiz ogrenci yurtlari icinde az sayidaki bagimsiz kuruluslardandir.Kuruldugu ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeden hizmetine devam ederek her bir ögrencimizi tek tek, her anlamda kucaklayarak sicak ve huzurlu bir ev ortami sunabilmeyi basarmis olan kiz ögrenci yurtlarimizda kalan ögrencilerimizin saglik ve yasadiklari ortam bizim için oldukça önemlidir. Bundan dolayi özenle dizayn edilmis yurdumuzda,hafta içi her gün ortak yasam alanlari titizlikle temizlenmektedir. Kiz ögrenci yurdumuzun temizlik isleri, tamami bayan görevlilerden olup uzman görevliler tarafindan yapilmaktadir.
Yurdumuzda kalmakta olan ögrencilerimiz ile personelimizin huzur ve güveninin saglanmasi amaci ile yurdumuzda, resmi tatiller dahil 24 saat ve kesintisiz olarak güvenlik hizmetleri verilmektedir. Ogrencilerimizin güvenli bir sekilde barinabilmesi için kiz ögrenci yurdumuzun bina dis cephesi ve giris kapisi 12 farkli güvenlik kamerasi ile 24 saat kontrol altinda tutulmaktadir. Ayrica alarm sistemi ile 24 saat giris çikis kontrolü saglanmaktadir. Gece ve gündüz çalisan bayan personelimiz tarafindan ögrencilerimizin ihtiyaçlarina 24 saat cevap verilmektedir.Kiz ögrenci yurdumuzun yangina karsi korunmasi, yanginin önlenmesi, söndürülmesi için gereken önlemler ve bu önlemlerin uygulanmasi konusundaki hususlarda tüm personelimiz egitim programlari ve yönetmelikle bilgilendirilmektedir.

Ankara kiz ögrenci yurdumuzda rahat, güvenli ve konforlu bir ortam için tüm düzenlemeler özenle yerine getirilmekte, hizmet kalitemiz ögrenci ve velilerimizden gelen istekler ve talepler dogrultusunda gelistirilmektedir. Bunun yani sira yan hizmetlerde çalisan personelimiz düzenli ve titizlikle egitilmektedir.Ankara Defne kiz ögrenci yurdumuz T.C. Milli Egitim Bakanligina bagli olarak çalismakta ve Bakanliginin tebligine göre yönetilmektedir.
Yurdumuz Milli Egitim Bakanligina bagli olarak hizmet veren özel bir yurttur. Özel Defne Yüksek Ögrenim Kiz Ogrenci Yurdunun; gerek kurum gerekse yurt sahibi olarak hiçbir siyasi ve dini kurum veya kurulusla ilgi ve bağlantisi yoktur.Ankara da kiz ogrenci yurdu aradiginizda tek adresiniz;DEFNE KIZ YURDU
Genel Bilgiler, Bina Özellikleri, Ortak Yasam Alanlari:Deprem Yönetmeligine Uygun Betonarme Yapi

  • Sicak ve Soguk izolasyonu, Mantolama
  • 24 Saat Kameralarla Güvenlik Kontrolü
  • Merkezi Sistem isitma
  • Sicak Su Ses ve isi Yalitimli Cam
  • Asansör
  • Internet Sürekli
  • Odalarda LCD Televizyon