asd Ankara K─▒z Yurdu | Defne Křz Yurdu Ankara Křz Yurdu, Křz Yurtlarř, Ízel Křz Yurdu Ankara Křz Í­renci Yurdu,Ankara Ízel Yurtlar
Ankara Křz Í­renci Yurdu

Ankara K─▒z Yurdu


Defne k─▒z ö─črenci yurdu modern, kaliteli, disiplinli hizmet anlay─▒┼č─▒, deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü yönetim kadrosuyla 2012 y─▒l─▒nda faaliyetlerine ba┼člam─▒┼č,ayn─▒ çizgisini devam ettirerek ö─črencilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.yönetim Güleryüzlü kadrosu ile evinizi aratmayacak olan Ankara Defne k─▒z ö─črenci yurdu bir vak─▒f veya kurulu┼ča ba─čl─▒ de─čildir. Kuruldu─ču ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeden hizmetine devam ederek her bir ö─črencimizi tek tek, her anlamda kucaklayarak s─▒cak ve huzurlu bir ev ortam─▒ sunabilmeyi ba┼čarm─▒┼č olan k─▒z ö─črenci yurtlar─▒m─▒zda kalan ö─črencilerimizin sa─čl─▒k ve ya┼čad─▒klar─▒ ortam bizim için oldukça önemlidir. Bundan dolay─▒ özenle dizayn edilmi┼č yurdumuzda,hafta içi her gün ortak ya┼čam alanlar─▒ titizlikle temizlenmektedir.K─▒z ö─črenci yurdumuzun temizlik i┼čleri, tamam─▒ bayan görevlilerden olu┼čan görevliler taraf─▒ndan yap─▒lmaktad─▒r.
Yurdumuzda kalmakta olan ö─črencilerimiz ile personelimizin huzur ve güveninin sa─članmas─▒ amac─▒ ile yurdumuzda, resmi tatiller dahil 24 saat ve kesintisiz olarak güvenlik hizmetleri verilmektedir. Ö─črencilerimizin güvenli bir ┼čekilde bar─▒nabilmesi için k─▒z ö─črenci yurdumuzun bina d─▒┼č cephesi ve giri┼č kap─▒s─▒ 12 farkl─▒ güvenlik kameras─▒ ile 24 saat kontrol alt─▒nda tutulmaktad─▒r. Ayr─▒ca alarm sistemi ile 24 saat giri┼č ç─▒k─▒┼č kontrolü sa─članmaktad─▒r. Gece ve gündüz çal─▒┼čan bayan personelimiz taraf─▒ndan ö─črencilerimizin ihtiyaçlar─▒na 24 saat cevap verilmektedir.K─▒z ö─črenci yurdumuzun yang─▒na kar┼č─▒ korunmas─▒, yang─▒n─▒n önlenmesi, söndürülmesi için gereken önlemler ve bu önlemlerin uygulanmas─▒ konusundaki hususlarda tüm personelimiz e─čitim programlar─▒ ve yönetmelikle bilgilendirilmektedir.

Ankara k─▒z ö─črenci yurdumuzda rahat, güvenli ve konforlu bir ortam için tüm düzenlemeler özenle yerine getirilmekte, hizmet kalitemiz ö─črenci ve velilerimizden gelen istekler ve talepler do─črultusunda geli┼čtirilmektedir. Bunun yan─▒ s─▒ra yan hizmetlerde çal─▒┼čan personelimiz düzenli ve titizlikle e─čitilmektedir.Ankara Defne k─▒z ö─črenci yurdumuz T.C. Milli E─čitim Bakanl─▒─č─▒ na ba─čl─▒ olarak çal─▒┼čmakta ve Bakanl─▒─č─▒ n─▒n tebli─čine göre yönetilmektedir.
Yurdumuz Milli E─čitim Bakanl─▒─č─▒ na ba─čl─▒ olarak hizmet veren özel bir yurttur. Özel Defne Yüksek Ö─črenim K─▒z Ö─črenci Yurdunun; gerek kurum gerekse yurt sahibi olarak hiçbir siyasi ve dini kurum veya kurulu┼čla ilgi ve ba─člant─▒s─▒ yoktur.


Genel Bilgiler, Bina Özellikleri, Ortak Ya┼čam Alanlar─▒

  • Deprem Yönetmeli─čine Uygun Betonarme Yap─▒,
  • S─▒cak ve So─ču─ča Kar┼č─▒ ─░zolasyon,Mantolama
  • 24 Saat Kameral─▒ Güvenlik Kontrolü,
  • Merkezi Sistem Is─▒tma ,
  • S─▒cak Su Ses ve Is─▒ Yal─▒t─▒ml─▒ Cam ,
  • Asansör ,
  • ─░nternet Sürekli ,
  • Odalarda LCD Televizyon