asd Odalar | Defne Kız Yurdu Ankara Kız Yurdu, Kız Yurtları, Özel Kız Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurdu,Ankara Özel Yurtlar
Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Odalar

Defne Ankara kiz ögrenci yurtlarinda ögrencilerimizin basarisini ve onlarin gelecegini önceligimiz olarak benimseyerek egitimli, deneyimli, güler yüzlü ve personelimizle kaliteyi, konforu, güveni, lüksü ve güvenli ,huzurlu ev sicakligini yasatarak kaliteden ödün vermeden sunduk.Kiz ögrenci yurdumuz zaman icinde kendini yeniliyerek ve daha profesyonel bir anlayisla hizmete devam etmektedir.Sicak aile ortamimiz ve deneyimli kadromuz ile rahatiniz ve huzurunuz icin tüm imkanlari saglayabilmek en büyük kazancimizdir.

Ankara Özel Defne Kiz Yurdu ile kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sicakliginda konaklama hizmeti vermekteyiz.

Ankara kiz ögrenci yurtlarimizda,yataklar tek kisilik, ortopedik ve kiz ögrencilerimizin fazla esyalarini koyabilmeleri icin sandikli bazalardir. Bütün odalarda her ögrenciye bir gardrop, bir çalisma masasi, kitap raflari, kablolu TV baglantisi ve internet baglantisi bulunmaktadir.

Ankara Defne kiz ögrenci yurtlari, ögrencilerimize otel normlarinda hizmet vermek amaciyla 1-2-3-4 kisilik odalardan olusmaktadir.1 ve 2 kisilik odalarimiz icerisinde banyo bulunan ve ortak banyolu olarak ikiye ayrilmaktadir.
Ankara özel kiz yurdu olarak en genis odalarla hizmet vermektedir.