asd Odalar ve Bölümler | Defne Kz Yurdu Ankara Kz Yurdu, Kz Yurtlar, zel Kz Yurdu Ankara Kz renci Yurdu,Ankara zel Yurtlar
Ankara Kz renci Yurdu

Odalar ve Bölümler

Defne Ankara kız öğrenci yurtlarında öğrencilerimizin başarısını ve onların geleceğini önceliğimiz olarak benimseyerek eğitimli, deneyimli, güler yüzlü ve personelimizle kaliteyi, konforu, güveni, lüksü ve güvenli ,huzurlu ev sıcaklığını yaşatarak kaliteden ödün vermeden sunduk.Kız öğrenci yurdumuz zaman içinde kendini yeniliyerek ve daha profesyonel bir anlayışla hizmete devam etmektedir.Sıcak aile ortamımız ve deneyimli kadromuz ile rahatınız ve huzurunuz için tüm imkanları sağlayabilmek en büyük kazancımızdır.

Ankara Özel Defne Kız Yurdu ile kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti vermekteyiz.

Ankara kız öğrenci yurtlarımızda,yataklar tek kişilik, ortopedik ve kız öğrencilerimizin fazla eşyalarını koyabilmeleri için sandıklı bazalardır. Bütün odalarda her öğrenciye bir gardrop, bir çalışma masası, kitap rafları, kablolu TV bağlanısı ve internet bağlantısı bulunmaktadır.

Ankara Defne kız öğrenci yurtları, öğrencilerimize otel normlarında hizmet vermek amacıyla 1-2-4 kişilik odalardan oluşmaktadır.1 ve 2 kişilik odalarımız içerisinde banyo bulunan ve ortak banyolu olarak ikiye ayrılmaktadır.