asd Odalar ve Bölümler | Defne Kız Yurdu Ankara Kız Yurdu, Kız Yurtları, Özel Kız Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurdu,Ankara Özel Yurtlar
Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Odalar ve Bölümler

Defne Ankara kız öğrenci yurtlarında öğrencilerimizin başarısını ve onların geleceğini önceliğimiz olarak benimseyerek eğitimli, deneyimli, güler yüzlü ve personelimizle kaliteyi, konforu, güveni, lüksü ve güvenli ,huzurlu ev sıcaklığını yaşatarak kaliteden ödün vermeden sunduk.Kız öğrenci yurdumuz zaman içinde kendini yeniliyerek ve daha profesyonel bir anlayışla hizmete devam etmektedir.Sıcak aile ortamımız ve deneyimli kadromuz ile rahatınız ve huzurunuz için tüm imkanları sağlayabilmek en büyük kazancımızdır.
Ankara Özel Defne Kız Yurdu ile kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti vermekteyiz.
Ankara kız öğrenci yurtlarımızda,yataklar tek kişilik, ortopedik ve kız öğrencilerimizin fazla eşyalarını koyabilmeleri için sandıklı bazalıdır. Bütün odalarda her kız öğrenciye bir gardrop, bir çalışma masası, kitap rafları, kablolu TV bağlantısı ve internet bağlantısı bulunmaktadır.
Ankara Defne kız öğrenci yurtları, öğrencilerimize otel normlarında hizmet vermek amacıyla 1-2-4 kişilik odalardan oluşmaktadır.1 ve 2 kişilik odalarımız içerisinde banyo bulunan ve ortak banyolu olarak ikiye ayrılmaktadır.