asd Ankara kız öğrenci yurtları imkanlar | Defne Kz Yurdu Ankara Kz Yurdu, Kz Yurtlar, zel Kz Yurdu Ankara Kz renci Yurdu,Ankara zel Yurtlar
Ankara Kz renci Yurdu

Ankara kız öğrenci yurtları imkanlar

Ankara defne kız öğrenci yurtlarında internet 7/24 öğrencilerimize hizmet vermekte ve bilgisayar odamızdan ücretsiz yararlanabilmektesiniz.
Kendi odalarınızda , isterseniz özel etüt odalarımızda çalışma fırsatı sunuyoruz.
Ankara defne kız öğrenci yurtlarında sağlıklı hayat için temiz bir ortam.
Kadrolu elemanlarımız tarafından düzenli olarak yapılan tuvalet ve banyo temizliği ile yurdun her köşesi her an temiz ve hijyenik.
Ankara defne kız öğrenci yurtlarında kalorifer ısıtmalı odalarımız 24 saat sıcak olmakla beraber sıcak su ısıtma sistemimizle her an ihtiyacınıza hazır bir vaziyette aralıksız olarak hizmetinizde.
Ankara defne kız öğrenci yurtlarında çamaşırhanemiz ile kirli sorununuz kalmayacaktır. Aynı zamanda ütü ve kurutma imkanı da bulabilmektesiniz.
Yurdumuzun, tüm dış ceplerinde sürekli kayıt halinde bulunan güvenlik kameraları ile daha güvenli bir ortam sağlamaktayız.
Ankara defne kız öğrenci yurtlarında dinlenme ve Tv odamız, terasımız, etüt salonumuz ve bilgisayar odamızla öğrencilerimize daha keyifli bir ortam sunmaktayız.