asd Yararlanabileceginiz imkanlar | Defne Kız Yurdu Ankara Kız Yurdu, Kız Yurtları, Özel Kız Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurdu,Ankara Özel Yurtlar
Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Yararlanabileceginiz imkanlar

Ankara defne kiz ögrenci yurtlarinda internet 7/24 ögrencilerimize hizmet vermekte ve bilgisayar odamizdan ücretsiz yararlanabilmektesiniz.
Kendi odalarinizda, isterseniz özel etüt odalarimizda çalisma firsati sunuyoruz.
Ankara defne kiz ögrenci yurtlarinda saglikli hayat için temiz bir ortam.
Kadrolu elemanlarimiz tarafindan düzenli olarak yapilan tuvalet ve banyo temizligi ile yurdun her kösesi her an temiz ve hijyenik.
Ankara defne kiz ogrenci yurtlarinda kalorifer isitmali odalarimiz 24 saat sicak olmakla beraber sicak su isitma sistemimizle her an ihtiyaciniza hazir bir vaziyette araliksiz olarak hizmetinizde.
Ankara defne kiz ögrenci yurtlarinda çamasirhanemiz ile kirli sorununuz kalmayacaktir. Ayni zamanda ütü ve kurutma imkani da bulabilmektesiniz.
Yurdumuzun, tüm dis ceplerinde sürekli kayit halinde bulunan güvenlik kameralari ile daha güvenli bir ortam saglamaktayiz.
Ankara defne kiz ögrenci yurtlarinda dinlenme ve TV odamiz, terasimiz, etüt salonumuz ve bilgisayar odamizla ögrencilerimize daha keyifli bir ortam sunmaktayiz.